Gastronomie

ČESKÁ RESTAURACE A DENNÍ BAR HOTELU HARMONIE I.

Česká restaurace je hlavní hotelovou restaurací. Pro ubytované hosty se zde podávají snídaně, obědy a večeře. Jídelní lístek restaurace nabízí především pokrmy české kuchyně se zaměřením na tradiční speciality.
Pro nejmenší strávníky je připraveno speciální dětské menu, dětské stoličky a prostorný dětský koutek. Uspořádání a vybavení restaurace je vhodné pro konání svatebních hostin, narozeninových oslav a dětských party. Součástí České restaurace je malá terasa s vyhlídkou do okolní krajiny.
Kompletně nekuřácká restaurace má kapacitu cca 200 míst k sezení a je pro Vás otevřena denně. 

Na šálek lahodné kávy s čerstvě upečeným medovníkem, na sklenku dobrého vína anebo jenom tak na dobré orosené pivo můžete zajít do Denního baru, který je pro Vás otevřen od 10 do 22 hodin.

Z baru je přímý vstup na velkou letní terasu, kde si můžete užít výhled do okolní přírody.V letním období je terasa jako stvořená na grilování, v zimních měsících se zde pořádají pravé moravské zabijačky.  Prostory Denního baru lze také využít pro konání svatebních hostin, narozeninových oslav či dětských party. Celková kapacita se pohybuje kolem 60 míst k sezení.