Restaurace

Česká restaurace hotelu Harmonie slouží jako hlavní hotelová restaurace. Ubytovaným hostům zde podáváme snídaně a večeře. Na menu nejčastěji najdete pokrmy české kuchyně se zaměřením na tradiční speciality. Součástí restaurace je malá terasa s vyhlídkou do okolní krajiny.

Česká restaurace hotelu Harmonie je kompletně nekuřácká, disponuje kapacitou cca. 200 míst k sezení a je pro hosty otevřena. Českou restauraci najdete v budově Harmonie I.

Ceník stravování:

2 chody – polévka, hl. chod
3 chody – polévka, hl. chod, dezert

Stravování:Dospělá osoba:Dítě 3 až 9,99 let:
Oběd - 2 chody180 Kč120 Kč
Večeře - 3 chody200 Kč140 Kč

Bar s letní terasou

Na šálek lahodné kávy s čerstvě upečeným medovníkem, sklenku dobrého vína, oroseného piva nebo na míchaný drink můžete zajít do našeho Denního baru. Kromě bohaté nabídky nápojů a drobného občerstvení zde máte možnost objednání jídel ze stálého jídelního lístku. V denním baru s radostí přivítáme jak ubytované hosty, tak neubytované návštěvníky.

Z baru je přímý vstup na velkou letní terasu, odkud si při příjemném posezení v teplých měsících můžete užít výhled do okolní přírody. Přímo pod terasou se vine Alej Dušana Jurkoviče, promenáda spojující lázně Luhačovice s Luhačovickou přehradou. Během léta se na terase griluje a soustřeďují se zde kulturní akce, jako např. večery u cimbálu, disko večery nebo koncerty Evy a Vaška. V zimních měsících zde pořádáme tradiční moravské zabijačky. Všechny naše kulturní akce jsou určené nejen pro ubytované hosty, ale i pro širokou veřejnost.

Celková kapacita Denního baru je 60 míst, letní terasy až 200 míst k sezení. Najdete jej v budově Harmonie I a otevřeno máme pro hotelové hosty i veřejnost denně od 10 do 23 hodin (v mimosezóně, tzn. od listopadu do března, je otevírací doba baru upravena podle počtu ubytovaných hostů, informace na recepci hotelu). Prostory Denního baru můžete využít i pro konání svatebních hostin, narozeninových oslav či dětských party.