Firemní akce

Plánujete team building, firemní prezentaci, školení, večírek, seminář či zábavnou show v Luhačovicích? Profesionální tým hotelu Harmonie je připraven zajistit Vaši akci tak, aby odpovídala Vašim cílům a očekáváním.

„Vaší výjimečné události se věnujeme s přirozeným smyslem pro detail.“

Pro zajištění Vaší firemní akce disponuje hotel Harmonie dostatečnou ubytovací kapacitou (až 250 lůžek), několika konferenčními prostory (od komorních salónků až po kongresový sál s kapacitou až 350 míst v divadelním uspořádání), zajistíme pro Vaše hosty zajímavé sportovní vyžití v místě i okolí, doprovodný program a kvalitní catering. Ideálním místem pro uspořádání firemní akce je rovněž velká letní terasa s kapacitou až 200 míst. K terase patří zastřešený gril a pec na pizzu. Okolí hotelu Harmonie je vhodné i k uspořádání venkovních výstavních akcí a expozic.

Pro více informací nebo nezávaznou nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mailu sales@hotel-harmonie.cz nebo na telefonu +420 724 309 908.

Služby šité na míru dle vašeho očekávání.

  • Profesionální a usměvavý personál
  • Gastronomie, která zachutná
  • Šíře možností, která osloví
  • Individuální přístup
  • Nasloucháme a pak nabízíme
  • Příležitost, o kterou stojíme

Technické vybavení

Pro Vaši konferenci zajistíme odpovídající ozvučení, řečnický pult, bezdrátový mikrofon, dataprojektor, tabuli, promítací plátno, velké promítací plátno, flipchart i laserové ukazovátko. Přinášíme přehled konferenčníc prostor s kapacitou při různém typu uspořádání:

Hotel Harmonie

Místnost:Stolová úprava:Školní úprava:Divadelní úprava:Rozloha:Cena:
Česká restaurace180 míst150 míst200 míst315 m²8 000 Kč
Kongresový sál90 míst100 míst150 míst180 m²8 000 Kč
Janáčkův sál30 míst24 míst40 míst40 m²1 500 Kč
Atrium25 míst30 míst40 míst45 m²4 000 Kč
Bussiness salonek20 míst20 míst25 míst26 m²3 000 Kč
Denní bar60 míst30 míst60 míst91 m²2 000 Kč
Dvorana30 míst----

Ceny jsou uvedeny za den (od začátku akce do půlnoci). Ceny se vždy přizpůsobují typu akce a počtu osob. Během konání kongresů platí smluvní ceny.

Svatby a rodinné oslavy

Váš výjimečný den si zaslouží výjimečné prostředí. řekněte si své ano nebo oslavte důležité jubileum v malebné krajině na okraji lázní Luhačovice. Na hotelu Harmonie na Vás čeká příjemné prostředí s výhledem do okolí, prosluněná prostorná terasa, chutné jídlo a usměvavý personál, který se o Vás během Vašeho dne se vší profesionalitou postará. Rádi pro Vás připravíme svatbu nebo oslavu do posledního detailu: zajistíme výzdobu včetně květinové, sestavíme kompletní menu, svatební dort i zákusky, svatební obřad, hudební produkci, fotografa, skvělou zábavu a spousty zážitků.

„Váš svatební den v Harmonii se stane nezapomenutelným.“