Naše hotely v luhačovicích

Hledáte výhodné ubytování v Luhačovicích? Dáváte přednost hotelu na okraji města uprostřed přírody? Ubytujte se v hotelu Harmonie! Nebo hledáte ubytování přímo na kolonádě, v centru všeho dění v lázeňské zóně? Pak jsou pro Vás ideální Hotel Vltava nebo Vila Bystrica! Pro každého dokážeme najít ubytování přesně podle představ. Vyberte si, který náš hotel v Luhačovicích Vám bude vyhovovat nejvíce!

Harmonie I.

Hotel Harmonie I nabízí celoročně příjemné ubytování ve 141 pokojích. Rodiny s dětmi ocení ubytování v rodinných pokojích, což jsou dva propojené pokoje, spojené propojovacími dveřmi. Všechny pokoje na hotelu Harmonie I jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), SAT/TV a telefonem.

Pro naše nejmenší hosty můžeme poskytnout dětskou postýlku, vaničku, nočník – vše na vyžádání na recepci hotelu. V hotelu Harmonie jsou vítáni i domácí mazlíčci (malá plemena psů). Každé zvíře musí mít platný očkovací průkaz.

V budově hotelu Harmonie I najdete bazén, restauraci, bar s velkou terasou, dětský koutek, wellness centrum s širokou nabídkou služeb a tělocvičnu se stolním tenisem.
Pro pořádání konferencí, firemních i rodinných akcí je hotel Harmonie I vybaven kongresovým sálem, restaurací, barem, terasou a 4 menšími salonky.

Recepce je hostům k dispozici 24 hodin denně.

.

dvoulůžkových pokojů

třílůžkových pokojů

apartmá s rohovou vanou

Harmonie II.

Hotel Harmonie II rozšiřuje v období hlavní sezóny možnosti ubytování v areálu o dodatečných 116 prostorných pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), SAT/TV.

Pro naše nejmenší hosty můžeme poskytnout dětskou postýlku, vaničku, nočník – vše na vyžádání na recepci hotelu. V hotelu Harmonie II jsou vítáni i domácí mazlíčci (malá plemena psů). Každé zvíře musí mít platný očkovací průkaz.

V hotelu Harmonie II se nachází restaurace, bar, Kryocentrum Harmonie.

Pro firemní akci i soukromé oslavy je možné využít kongresový sál, restauraci, bar a 4 menší salonky. Kongresový sál je hojně využíván zejména na svatby a hostiny.

Recepce je hostům k dispozici 24 hodin denně.

dvoulůžkových pokojů

třílůžkových pokojů

apartmá Superior a Family

Hotel Vltava

www.vltavaluhacovice.cz

Hotel Vltava se nachází v centru Luhačovic na hlavní pěší zóně, která vede přímo na náměstí lázeňské kolonády. Hosté ocení, že díky mimořádně výhodné poloze mají na dosah jak léčebné procedury a prameny, tak i nejrůznější obchůdky a místa pořádání kulturních akcí.

Každý pokoj na Hotelu Vltava je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprchou, vanou, a WC).

Součástí ubytování je i společenská místnost. K výhodám Hotelu Vltava patří i vlastní parkoviště, které slouží našim hostům zcela zdarma po celou délku pobytu.

V přízemí hotelu Vltava se nachází velká restaurace s kapacitou 130 míst a s pravidelnou produkcí živé hudby. V letním období možnost návštěvy letní zahrádky umístěné přímo na pěší zóně před hotelem. V suterénu hotelu Vltava je v provozu noční bar, který nabízí možnost pořádání oslav, schůzí, školení, apod. 

Recepční služba je v provozu denně od 8:00 do 17:00.

Adresa provozovny:
Dr. Veselého 169
Luhačovice 763 26
Tel./Fax: 577 131 376
Mobil: 603 889 255
Email: m.kolarik@seznam.cz

jednolůžkové pokoje

dvoulůžkových pokojů

třílůžkové pokoje

čtyřlůžkový pokoj

Vila Bystrica

www.vilabystrica-luhacovice.cz
www.facebook.com/vilabystrica

Vila Bystrica leží v samém srdci lázní Luhačovice, na pěší zóně mezi minerálními prameny Ottovka a Dr. Šťastného. Díky jedinečné poloze se v těsné blízkosti Vily Bystrica nachází nejen léčivé prameny, ale i kulturní a rehabilitační instituce a mnoho restaurací, kaváren a obchůdků. Vila Bystrica je v provozu v sezóně, tzn. od počátku března do konce října.

Vila Bystrica nabízí ubytování v soukromí za velmi výhodné ceny, zčásti v pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou a toaletou), zčásti se společnou koupelnou a toaletou. Budova Vily Bystrica prošla v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí, díky které došlo k navýšení počtu pokojů s vlastním sociálním zařízením.

Recepční služba je v provozu denně od 8:00 do 17:00 hod.

Kapacita Vily činí 28 pokojů s celkovým počtem 62 lůžek. V rámci ubytování se jedná o pokoje:

  • 2 jednolůžkové bez sociálního zařízení
  • 6 dvoulůžkových bez sociálního zařízení
  • 2 třílůžkové bez sociálního zařízení
  • 1 čtyřlůžkový bez sociálního zařízení
  • 15 dvoulůžkových se sociálním zařízením
  • 2 čtyřlůžkové apartmány se sociálním zařízením

Našim hostům je zdarma k  dispozici parkoviště (vjezd z ulice Nábřeží), společenská místnost, wi-fi připojení k internetu a taktéž možnost zpříjemnit si chvíle některými z procedur.

Stravování zajišťujeme v 80 m vzdáleném Hotelu Vltava.

Adresa provozovny:
Dr. Veselého 372
Luhačovice 76326
Tel.: 577 132 117
Mobil: 603 889 255
E-mail: m.kolarik@seznam.cz