Restaurace

Česká restaurace hotelu Harmonie I. je hlavní hotelovou restaurací. Pro ubytované hosty se zde podávají snídaně, obědy a večeře. Jídelní lístek restaurace nabízí především pokrmy české kuchyně se zaměřením na tradiční speciality. Součástí restaurace je malá terasa s vyhlídkou do okolní krajiny.

Kompletně nekuřácká restaurace má kapacitu cca 200 míst k sezení a je pro Vás otevřena denně v čase stravování ubytovaných hostů.

Pro nejmenší strávníky je připraveno speciální dětské menu a dětské jídelní židle.

V případě, že u nás nejste ubytovaní, můžete od 10. do 23. hodiny využít k posezení bar s velkou letní terasou a možností objednání jídel Ála carte.

Prostory Denního baru lze také využít pro konání svatebních hostin, narozeninových oslav či dětských party. Celková kapacita se pohybuje kolem 60 míst k sezení.

Ceník stravování:

* jedná se o tříchodové menu (30 Kč polévka, 100 Kč hlavní jídlo, 30 Kč dezert)

Stravování:Dospělá osoba:Dítě 3 až 12 let:
Oběd160 Kč *90 Kč
Večeře160 Kč *90 Kč

Bar s letní terasou

Na šálek lahodné kávy s čerstvě upečeným medovníkem, na sklenku dobrého vína, míchaný drink anebo jenom tak na dobré orosené pivo můžete zajít do našeho baru, který je otevřen každý den od 10 do 23 hodin.

Můžete si zde i vybrat jídlo z našeho stálého jídelníčku.

Z baru je přímý vstup na velkou letní terasu, kde si můžete užít výhled do okolní přírody. V letním období se na terase griluje a soustřeďují se zde kulturní akce jako je cimbál, disko večer nebo například i hudební večer s Evou a Vaškem. V zimních měsících se zde pořádají moravské zabijačky. Všechny kulturní akce jsou přístupné pro širokou veřejnost.

Celková kapacita baru je 60 míst, na letní terase až 200 míst k sezení.